Kontakt

OSRAM AS

Vækerøveien 3
0281 OSLO
Tel.: +47 40 00 40 14
E-post: kundesenter@osram.com

1.juli 2016 ble OSRAM delt i to frittstående selskap. LEDVANCE er det nye navnet på det selskapet som viderefører salg og produksjon av lyskilder. Gjelder din henvendelse lyspærer, vennligst ta kontakt med LEDVANCE.

Ønsker du hjelp med et belysningsprosjekt, billamper, spesialbelysning, lyskalkulasjon med mer kontakter du OSRAM AS

Hovedkvarter i Tyskland

OSRAM GmbH
Marcel-Breuer-Straße 6
80807 München
Tyskland

Våre ansatte

Utendørs prosjektsalg
Bjørgulv Byre
Distriktssjef
Tlf.: +47 918 73 254
b.byre@osram.com

Trygve Jarsve
Prosjektingeniør
Tlf.: +47 416 31 709
t.jarsve@osram.com

Jan Arne Pupe
Distriktssjef Vestlandet
Tlf.: +47 957 57 413
j.pupe@osram.com

Innendørs prosjektsalg
Terje Walle
Distriktssjef Østlandet
Tlf.: +47 900 24 527
t.walle@osram.com

Hilde Sofie Noreld Olaisen
Distriktssjef Oslo
Tlf.: +47 465 14 658
h.olaisen@osram.com

Grossistsalg
Henning Dokken
Key Account Manager
Tlf.: +47 907 39 416
h.dokken@osram.com

Osman Mradi
Distriktssjef
Tlf.: +47 455 04 915
o.mradi@osram.com

Spesial belysning
André Gulliksen
Regional Head Sales SP-PIA Nordic
Tlf: +45 3036 6149
a.gulliksen@osram.com

Marketing
Annika Brovold
Field Marketing Manager Northern Europe & Marcom Norway
Tlf: +47 418 20 080
a.brovold@osram.com

Våre ansatte

Utendørs prosjektsalg
Thomas Stryken
Distriktssjef
Tlf.: +47 472 75 555
t.stryken@osram.com

Bjørn Gunnar Findsrud
Distriktssjef Indre Østlandet
Tlf.: +47 918 73 250
b.findsrud@osram.com

Innendørs prosjektsalg
Jan Arne Pupe
Distriktssjef Vestlandet
Tlf.: +47 957 57 413
j.pupe@osram.com

Bjørn Gunnar Findsrud
Distriktssjef Indre Østlandet
Tlf.: +47 918 73 250
b.findsrud@osram.com

Lysdesign
Bulut Büküm
Lysdesigner
Tlf: +47 922 80 110
b.buekuem@osram.com

Joakim Byggjordet
Lysdesigner
Tlf: +47 476 69 616
j.byggjordet@osram.com

Kundesenter
Tel.: +47 40 00 40 14
E-post: kundesenter@osram.com

Linda Mogstad
Kundesentermedarbeider OEM og SP
Tlf: +47 400 04 014
kundesenter@osram.com

Kari Eldorhagen
Kundesentermedarbeider Lighting Solutions
Tlf: +47 400 04 014
kundesenter@osram.com

Ragnhild Slåsæther
Kundesentermedarbeider Lighting Solutions
Tlf: +47 400 04 014
kundesenter@osram.com

Hanne Mycklebye
Kundesenterleder
Tlf: +47 910 73 259
h.mycklebye@osram.com

Teknisk Support / Reklamasjoner
Nicholas Mathiassen Hagen
Teknisk Innesalg Lighting Solutions
Tlf: +47 400 04 014
kundesenter@osram.com