Kontakt

OSRAM AS

Lysaker Torg 8
1366 Lysaker
Tel.: +47 40 00 40 14
E-post: kundesenter@osram.com

Henvendelser angående ordre og leveringer, teknisk support og reklamasjoner, ta kontakt med kundesenter på mail: kundesenter@osram.com eller tlf. 40 00 40 14.

1.juli 2016 ble OSRAM delt i to frittstående selskap. LEDVANCE er det nye navnet på det selskapet som viderefører salg og produksjon av lyskilder. Gjelder din henvendelse lyspærer, vennligst ta kontakt med LEDVANCE.

1.April 2019 splittet Osram ut forretningsområdet for armaturer fra Siteco. Gjelder din henvendelse Siteco lysarmaturer, vennligst kontakt Siteco Norway på mail kundesenter@siteco.com

Ønsker du hjelp med et belysningsprosjekt, billamper, spesialbelysning, med mer kontakter du OSRAM AS

Hovedkvarter i Tyskland

OSRAM GmbH
Marcel-Breuer-Straße 6
80807 München
Tyskland

Våre ansatte

Spesial belysning
André Gulliksen
Regional Head Sales SP-PIA Nordic
Tlf: +45 3036 6149

Human Resources
Yvonne Buddenbaum Pereira
Personalsjef
Tlf: +46 8-128 70 412
E-mail: yvonne.buddenbaum@osram.se

Marketing
Lagsäter Jenni
Tlf: +46 (8) 128704-76
E-mail: jenni.lagsater@osram.se

Management
Victoria Widén
Tlf: +46 (8) 12870461
E-mail: victoria.widen@osram.se

Kundesenter
Linda Mogstad
Tlf: +47 40 00 40 14
E-post: kundesenter@osram.com

Teknisk Support / Reklamasjoner
E-post: kundesenter@osram.com

Våre ansatte

Automotive
Henrik Ulvenhag
Head of Field Sales AM Nordics & Baltics
Tlf: +46 8-128 70 445
E-mail: henrik.ulvenhag@osram.se

Fredrik Svahn
Kjøretøy Belysning
Sverige & Norge
Tlf: +46 8-128 70 432
E-mail: fredrik.svahn@osram.se

Henrik Carlson
Kjøretøy Belysning
Sverige & Norge
Tlf: +46 8-128 70 469
E-mail: henrik.carlson@osram.se

Digital Systems
Mats Englund
Business Development Manager Nordic
Tlf: +46 8-128 70 434
E-mail: mats.englund@osram.se

Eva-Lotta Persson
Field Sales Engineer Nordic
Tlf: +46 8-128 70 433
E-mail: eva-lotta.persson@osram.se

Traxon och e:cue
Henning Cederquist
Nordisk partneransvarlig för Traxon och e:cue
Tlf: + 46 8-128 70 449
E-mail: henning.cederquist@osram.se